İŞKUR İŞ KULÜBÜ ve KARİYER MERKEZİ TANITIMI
-->

İŞKUR İŞ KULÜBÜ ve KARİYER MERKEZİ TANITIMI

09 Kasım 2023
Bolu Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik İŞKUR İŞ KULÜBÜ ve KARİYER MERKEZİ faaliyetleri tanıtıldı.
 
Program kapsamında ev sahibi olarak açılış konuşmalarını yapan Bolu MYO müdürü Prof. Dr. Rahmi Yücel: “Öğrencilerimize yönelik akademik destek programlarının yanında sosyalleşmelerine ve iş hayatına yönelik hazırlık çalışmalarına destek olan projelerimiz devam edecek. Üniversitemizde bu doğrultuda çalışmalar yapan ve kurumumuzda misafir etmekten mutlu olduğumuz her iki kuruma da aynı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 
Açılış konuşmasının ardından Bolu İş Kur İş Kulübü lideri Ali İhsan Kılıç İş Kulübü Çalışmaları ve akran eğitimleri konusunda öğrencileri bilgilendirdi. 
 
Kariyer Merkezi Öğretim Görevlisi Murat Er ise konuşmalarında öğrencilere başarıya giden yolda hedef süreçlerinin önemine değinerek; Öğrencilerimizin tüm hedeflerine ulaşabilmesi için Kariyer Merkezi olarak yanındayız. Bu doğrultuda Kariyer Merkezi olarak okuma ve beceri atölyeleri ve Kariyer Danışmanlığı başta olmak üzere öğrencilerimize yönelik organizasyonlar düzenliyoruz. Öğrencilerimizin beceri ve okuma atölyelerine katılımlarını önemsiyoruz. Öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda da yeni eğitim ve atölye programları açmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Yoğun katılımın gerçekleştiği programda her iki kurum yetkililerince öğrencilerin sorularının cevaplanması ile sona erdi.

DUYURULAR

Top